Dla prasy

Materiały tekstowe

Artykuły prasowe

Komunikaty prasowe

Materiały graficzne

Kontakt

Afrodyta – eleganckie wnętrze w stylu nowoczesnej klasyki

Maj 2011

Ten styl zawsze znajdzie zwolenników. Urokowi klasycznych linii, stonowanej kolorystyki, dyskretnie rozmieszczonych dodatków podda się każdy ceniący umiarkowanie i harmonię w aranżacji wnętrz. Ten nienarzucający się styl pozwala na swobodę manewrowania barwą, światłem i kształtem. Dzięki temu użytkownik może nadać indywidualne akcenty urządzanym wnętrzom bez obaw o naruszenie kanonu.
Nowoczesna klasyka – już samo zestawienie słów sugeruje, że we wnętrzu mogą pojawić się kontrasty, a aranżacja nie musi być wierną kopią np. klasycznego stylu z epoki napoleońskiej. Oczywiście istnieją ogólne zasady urządzania takiego wnętrza: prostota, symetria i równowaga w rozmieszczaniu mebli, kolorystyka w odcieniach beży i brązów czy wysoka jakość użytych materiałów. To one sprawią, iż nasz salon, pokój dzienny i gabinet zyskają charakter ponadczasowy.
Najważniejszym elementem wystroju wnętrza utrzymanego w stylu współczesnej klasyki są meble. Firma Mebin – producent mebli stylowych i nowoczesnych proponuje, w kolekcji Afrodyta, odpowiedni garnitur nadający się do urządzania eleganckiego salonu, pokoju dziennego i jadalni. Meble o pięknych, majestatycznych sylwetkach wykonane są w okleinie naturalnej z elementami litego drewna. Występują w dwu wybarwieniach: czereśnia patyna i rustikal patyna. Szczególnie pięknie zaprezentują się na tle ścian w kolorystyce jasnego beżu, kremu lub przygaszonego pudrowego różu. Charakterystyczne dla tej linii wzorniczej są finezyjne krzywizny i zaokrąglone fronty boczne serwantek, witryn i komód. Efektowne przeszklenia serwantek i witryn nadają lekkości solidnym meblom i umożliwiają ekspozycję gustownych bibelotów czy porcelany. Bogaty wybór stołów i stolików wraz z kompletem krzeseł – do wyboru w wybranej wersji kolorystycznej tkaniny obiciowej jest doskonałym uzupełnieniem oferty.
Afrodyta to meble wykonane z najlepszych materiałów, z dbałością o każdy detal, bardzo starannie wykończone przez mistrzów stolarskiego rzemiosła. Umiarkowanie dekoracyjne będą doskonale prezentować się zarówno w komplecie, tak jak na zaproponowanych aranżacjach zdjęciowych, jak i w postaci pojedynczego mebla umiejętnie zestawionego z prostymi kształtami współczesnych form. Na uwagę zasługuje także korzystna relacja ceny do jakości, którą firma uzyskała używając do produkcji mebli nowoczesnego parku maszynowego gwarantującego precyzję, powtarzalność i wydajność produkcji.
Zatem wybierając Afrodytę mamy gotowy przepis na ciekawe wnętrze w modnym stylu nowoczesnej klasyki. Wystarczy zadbać o dodatki takie jak miękkie tkaniny w kolorach zieleni, turkusu, fioletu, artystyczne szkło lub zabytkową porcelanę. Jeżeli uda nam się zachować spójną całość długo będziemy cieszyć się niepowtarzalnym klimatem ulubionego wnętrza. 

Pobierz tekst artykułu w formacie MS Word - plik DOC/ZIP