Dla prasy

Materiały tekstowe

Artykuły prasowe

Komunikaty prasowe

Materiały graficzne

Kontakt

Artmodulo - rozwiązanie dla indywidualnej przestrzeni

Październik 2010

Jesień to pora roku, podczas której dom staje sę naszym najlepszym przyjacielem. Często, zziębnięci i przemoczeni marzymy tylko o tym by jak najszybciej znaleźć się we własnym przytulnym i ciepłym mieszkaniu. Ale jak tu rozkoszować się zapachem świeżo parzonej kawy i wsłuchiwać w dźwięk uderzających o szyby kropel deszczu, kiedy nasz wzrok przyciąga stara, nieatrakcyjna komoda czy niepasujący do stojącej w rogu szafy kredens. Może, zatem warto jeszcze przed nadchodzącą jesienią i zimą, na nowo zaaranżować swój salon? Tak, aby nie tylko odzwierciedlał najnowsze trendy, ale przede wszystkim nasze designerskie Ja.

Tegorocznym trendem, który niewątpliwie dominuje w większości kolekcji jest minimalizm. Jednak niejednokrotnie nadmierna prostota może prowadzić do stworzenia wnętrza jałowego, bez wyrazu. Każdy projektant wie dobrze, że nie łatwo jest połączyć w jednej kolekcji klasyczny, niewymuszony styl, funkcjonalność, prostotę oraz nadającą wnętrzu smak, nowoczesność. Niewątpliwie potrafi to firma MEBIN. Na jesienną pluchę proponuje swoją najnowszą kolekcję Artmodulo.

Artmodulo to niezwykła kolekcja łącząca w sobie klasykę, funkcjonalność oraz nowoczesny design. Jest idealna dla ludzi preferujących ciekawe kompozycje oraz poszukujących niebanalnych rozwiązań. Nowoczesne wnętrze według Artmodulo to proste, geometryczne formy brył, przemyślane detale, gładkie powierzchnie i odważna kolorystyka. Znajdziemy tu szereg praktycznych udogodnień takich jak: elektryczny system wspomagania wysuwu szuflad, szafki otwierane na czujnik ruchu, czy samoczyszczące prowadnice i zawiasy ze zintegrowanym systemem domykania.

Ten, kto zdecyduje się na umieszczenie w swoim domu kolekcji Artmodulo będzie mógł zaprojektować w sposób indywidualny własną, niepowtarzalną przestrzeń. Dla miłośników ładu producent proponuje 2 w 1, czyli salon z oryginalnie zasuwaną kuchnią. Gdy jest taka potrzeba sterowane elektronicznie ekrany zamykają kuchnię we wnęce, odsłaniając imponującą biblioteczkę. Tym samym znika jadalnia z funkcją kuchni, a to samo pomieszczenie przeistacza się w wygodny i sympatyczny pokój dzienny. Artmodulo jest kolekcją systemową, z licznymi gadżetami, która swoją unikatowością zaskoczy nie tylko gości, ale i samego domownika. Propozycja firmy MEBIN to zachowanie równowagi pomiędzy praktycznością a wysmakowanym stylem.

Kolekcja Artmodulo nie jest zarezerwowana jedynie dla dużych domów i nie potrzebuje wielkiej przestrzeni. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań oraz interesującej barwie czereśni w połączeniu z czarnym szkłem, pasuje idealnie nawet do najmniejszych pomieszczeń, takich jak kawalerki czy małe mieszkania. Wszystkie jej zalety sprawiają, iż mimo, że kolekcja wprowadzona została na rynek całkiem niedawno już cieszy się ogromnym uznaniem i popularnością. Nic dziwnego, bowiem każdy z nas chce mieć dom, w którym słońce świeci przez cały rok. 

Pobierz tekst artykułu w formacie MS Word - plik DOC/ZIP