Dla prasy

Materiały tekstowe

Artykuły prasowe

Komunikaty prasowe

Materiały graficzne

Kontakt

Białe sypialnie

Białe sypialnie

Barwa ścian i mebli oddziaływuje na zmysły, tworząc określoną atmosferę salonu, kuchni czy sypialni. Biała, jasno kremowa kolorystyka wnętrza uspokaja, nastraja pozytywnie, dodaje elegancji  pomieszczeniu. Szczególnie w sypialnianym wnętrzu jasne kolory mogą wywierać na nas korzystny wpływ. Wśród propozycji firmy Mebin znajdziemy zachwycające piękną jasną barwą kolekcje: nowoczesną Flamenco i klasyczną Opium.

 Sypialnia Flamencow wersji bianco urzeka ciepłym odcieniem kremu, podkreślonym wstawkami wykończonymi naturalną okleiną dębową. Znajdziemy tu piękną toaletkę z ogromnym prostokątnym lustrem, wygodne dwuosobowe łóżko, którego dyskretne oświetlenie umieszczone w zagłówku zachęca do wieczornej lektury. Łóżko wyposażono w stelaż ze sprężystymi listwami, aby zapewnić komfort wypoczynku. W opcji dodatkowej posiada schowek na pościel z podnośnikiem materaca. Mebel przyciąga uwagę szerokimi listwami: w zagłówku i szczycie dolnym. Struktura dębowej okleiny z wyraźnym usłojeniem jest niezwykle dekoracyjna, dodatkowo uroku dodaje jej nieregularna linia, która sprawia, że listwa przypomina surową deskę wyciętą z drzewa. Motyw tej dekoracji pojawia się także w pozostałych meblach – zdobi fronty szuflad szaf i komód, jest elementem toaletki i stołka oraz wielu innych brył tej różnorodnej kolekcji. Po obydwu stronach łóżka jego nieodłączne towarzyszki – niewielkie szafki nocne z szufladami otwieranymi na dotyk i podręcznymi półeczkami. Taka jest sypialnia Flamenco bianco o jedwabiście gładkich frontach lakierowanych na wysoki połysk, pełna światła, elegancji i powabu.

 

W klasycznej sypialni Opium o barwie biały ze złotą patyną znajdziemy dwuosobowe podświetlane łóżko, czterodrzwiową pojemną szafę, komodę z szufladami, nocne szafki, ustawione po obu stronach łóżka oraz wytworną toaletkę, która nadaje niepowtarzalnego uroku wnętrzu. Toaletka wykonana z litego drewna w połączeniu z naturalną okleiną posadowiona jest na ozdobnych, rzeźbionych nogach. W blacie mebla znajduje się pojemna, wyłożona aksamitną tkaniną szuflada z przegródkami o różnej wielkości, a na niej praktyczna nadstawka z dwiema małymi szufladkami. Przy toaletce nie może zabraknąć niewielkiego prostokątnego stołeczka wyścielonego kremową tkaniną dekoracyjną oraz pięknego owalnego lustra. Te eleganckie, nawiązujące do klasycznego stylu mebli włoskich bryły o giętych elementach bocznych, rzeźbieniach, pozłacanych uchwytach szuflad, drzwi komód i szaf, widocznych w dbałości o każdy szczegół, mistrzowskich wykończeniach i wyraźnie zaoblonych kształtach to doskonała propozycja dla wszystkich kochających stylizowane aranżacje.

Przestronne i piękne salony sypialniane zachęcają do wypoczynku nie tylko nocą, ale również o każdej porze dnia. Sen w jasnych, elegancko zaaranżowanych sypialniach będzie głęboki i spokojny, a przebudzenie bezstresowe i łagodne.

Pobierz tekst artykułu w formacie MS Word - plik DOC/ZIP