Dla prasy

Materiały tekstowe

Artykuły prasowe

Komunikaty prasowe

Materiały graficzne

Kontakt

Gadżet dla Twojej książki i gazety

 Gadżet dla Twojej książki i gazety

Na szczęście pomimo wszechpanującego Internetu i dostępnych na rynku elektronicznych wersji książek, tradycyjna publikacja nie odeszła jeszcze do lamusa. Choć podobno czytamy coraz mniej, to jednak czytamy nadal książki i prasę w wydaniu papierowym. W każdym mieście i miasteczku znajdziemy mniejsze lub większe salony z literaturą i dużą ofertą magazynów dotyczących bardzo szerokiej tematyki; od podróży, po elektronikę, modę, jogę, zdrowie i kulinaria. Internet także pełen jest stron księgarni internetowych, na których możemy bez trudu znaleźć interesujące nas wydawnictwo.

W większości domów książki i czasopisma mają wyznaczone miejsce i wciąż darzone są dużym szacunkiem. Pomimo wielu obowiązków, pracy, która często zajmuje niemal cały dzień i ogromnego zmęczenia hałasem i szybkim tempem życia, często nawet dla relaksu sięgamy po wybraną lekturę, by przeczytać choć kilka kolejnych stron, a czasem aby po prostu łatwiej zasnąć.

Wszystkim, którym miła jest książka na pewno przyda się niezwykle użyteczny stojak. Lekki, o prostej formie, niezajmujący wiele miejsca może stać na stole w salonie lub podłodze przy fotelu, na którym z ciekawą lekturą aktualnie odpoczywamy bądź też na nocnej szafce w sypialni.  Taki książkowy stojak nie tylko ochroni publikację przed zniszczeniem, ale również nie pozwoli nam zapomnieć, w jakim miejscu zakończyliśmy czytanie.

Doskonałą propozycją dla miłośników czasopism jest niewielki gazetnik. Dzięki niemu bieżące magazyny będziemy mieć zawsze pod ręką – na dodatek starannie ułożone i za sprawą przeźroczystych ścianek także z wyraźnie wyeksponowaną okładką. 

Oba meblowe gadżety znajdziemy na przykład w nowoczesnych kolekcjach ArtModulo i Corino firmy Mebin. Stojaki te, choć niewielkich rozmiarów nie tylko zapewnią nam ogromny komfort czytania książek czy ulubionych gazet, ale także pięknie zaprezentują się w elegancko urządzonym salonie czy sypialni.

Pobierz tekst artykułu w formacie MS Word - plik DOC/ZIP