Dla prasy

Materiały tekstowe

Artykuły prasowe

Komunikaty prasowe

Materiały graficzne

Kontakt

Kącik tylko dla Niej!

Nowoczesna i funkcjonalna! Dziś, podobnie jak w latach poprzednich, wydaje się być nieodłącznym elementem wystroju każdej „damskiej” sypialni.

Elegancka toaletka Rossano, o prostej, minimalistycznej formie, w zestawieniu z użyteczną nadstawką zaopatrzoną w poręczne szuflady, pięknym dużym lustrem i lekkim tapicerowanym stołkiem ociepli wnętrze tego jakże istotnego domowego pomieszczenia, nadając mu kobiecego wyrazu i wdzięku.

Wykonana w jasnej tonacji bianco, połączonej z czarną barwą tkaniny, o frontach z litego drewna dębowego jest doskonałym uzupełnieniem całej kolekcji. Oryginalna forma w kształcie litery T nadaje bryle uroku i lekkości. Pojemne, otwierane na dotyk szuflady nadstawki doskonale porządkują kobiece drobiazgi. Wygodny, niewielki stołek, pokryty czarną tkaniną idealnie dopasowany kształtem i wielkością do toaletki pozwala na w pełni komfortowe użytkowanie tego funkcjonalnego mebla.

Toaletka stwarza niezwykle intymną przestrzeń zarezerwowaną tylko dla kobiety, taki prywatny kobiecy kącik gdzieś we wnętrzu sypialni. Tu może ona ukryć swoje skarby – biżuterię czy kosmetyki, a przed zawieszonym na ścianie obszernym lustrem poświęcić kilka chwil na relaksujący masaż twarzy czy dłoni i odpowiednio zatroszczyć się o swoją urodę.

Lekka, o pełnej prostoty linii wzorniczej, piękna toaletka Rossano jest przykładem połączenia elegancji i funkcjonalności. To doskonała propozycja zarówno dla małych jak i większych sypialni - nie zajmuje wiele przestrzeni a przy zmianach aranżacji pomieszczenia można ją bez trudu przestawić w wybrane miejsce.

Toaletka Rossano – oryginalny prezent na zbliżający się Dzień Kobiet? Jak najbardziej!  Podarunek praktyczny i jednocześnie tak bardzo kobiecy…

Pobierz tekst artykułu w formacie MS Word - plik DOC/ZIP