Dla prasy

Materiały tekstowe

Artykuły prasowe

Komunikaty prasowe

Materiały graficzne

Kontakt

Maganda – wyjątkowa kolekcja mebli do salonu i jadalni

Maganda – wyjątkowa kolekcja mebli do salonu i jadalni

Piękno naturalnych materiałów – drewna i okleiny dębowej, nowoczesna technologia, doskonałe wzornictwo i perfekcyjne wykonanie to cechy wyróżniające Magandę, wysmakowaną kolekcję mebli przeznaczoną do salonu i jadalni. 

Jasna kolorystyka dębu naturalnego lub ciemna – orzecha antycznego, podkreślona czarnymi akcentami sprawiają, że meble doskonale prezentują swoje walory, a wnętrze nimi wypełnione jest przytulne i eleganckie. Punkty świetlne LED mocowane na tylnej krawędzi szklanych półek dyskretnie oświetlają zawartość witryn, witrynek i komód. Szuflady bezszelestnie i miękko wysuwają się dzięki mechanizmowi push to open i zamykają cicho na zatrzask. A jeśli odwiedzą Państwa niezapowiedziani goście funkcjonalny ławostół wyposażony w pneumatyczny podnośnik, za pomocą jednego ruchu ręki  szybko przekształci się w praktyczny stół jadalniany. 

W kolekcji znajduje się między innymi bogaty wybór witryn i witrynek z oświetleniem, komody, szafki, półki wiszące i panele TV – maxi i mini. Na szczególną uwagę zasługuje lekki i funkcjonalny regał stojący na książki i dekoracyjne salonowe drobiazgi, a także stoły o różnej wielkości, ława i rozsuwany ławostół z funkcją automatycznego podnoszenia blatu. Nie zabrakło również użytecznych gadżetów meblowych takich jak zegar i stacja pogody o idealnie pasującej do innych brył linii wzorniczej.

Maganda – to najnowsza kolekcja firmy Mebin, i co warte podkreślenia – już nagrodzona! W 2014 roku, podczas 41. Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie otrzymała drugą nagrodę w prestiżowym konkursie Expo Awards wkategorii meble skrzyniowe.

Pobierz tekst artykułu w formacie MS Word - plik DOC/ZIP