Dla prasy

Materiały tekstowe

Artykuły prasowe

Komunikaty prasowe

Materiały graficzne

Kontakt

Modna czerń mebli do salonu

Modna czerń mebli do salonu

Wyrazista czerń otoczona jaśniejszymi elementami podkreśla piękno każdej bryły. Nie dominuje, choć przyciąga wzrok, sprawia, że nie można obok mebli przejść obojętnie.    

W kolekcji do salonu ArtModulo firmy Mebin znajdziemy ją na przykład w drzwiach witryn, witrynek i szafek w postaci przyciemnionego szkła antisol, w panelu TV, szkle nowoczesnej lampy stojącej, a także na wybranych elementach funkcjonalnego regału. Głęboka czerń w połączeniu z ciepłym kolorem czereśni tworzą doskonałą kompozycję barw.  Kolekcja jest idealną propozycją mebli do eleganckiego pokoju dziennego. Towarzyszące jej dekoracyjne dodatki takie jak połyskujące srebrne wazony o oryginalnych kształtach, nowoczesna rzeźba wykonana z ciemnego metalu, pojemniki i kieliszki z przeźroczystego szkła, praktyczne, wpadające w czerń kosze na salonowe drobiazgi czy wreszcie rodzinna fotografia ukryta w designerskiej oprawie tworzą niebanalną przestrzeń dla spotkań towarzyskich.

Kiedy czerń jest dominującą barwą na meblach, jak to ma miejsce w kolekcji Flamenco notte, staje się tłem dla palisandrowej aplikacji i czerwonych akcentów. Całość tworzy niepowtarzalną aranżację, przywodzącą na myśl klimaty Andaluzji i oczywiście niezwykle energetyzujący, ognisty taniec Flamenco. Fascynująca gra trzech głównych przeplatających się ze sobą kolorów zachęca do wejścia, ożywia salon, czyni z niego wnętrze tajemnicze i piękne zarazem. Tutaj najlepiej zaprezentują się dodatki w intensywnej czerwieni takie jak flakon, kwiaty, czy ceramiczne rzeźby ustawione obok kontrastujących z nimi dekoracyjnych elementów o czarnej, głębokiej barwie.

Eleganckie meble do salonu, w których czerń zestawiono z innymi, przełamującymi ją kolorami pozwalają na kreację pomieszczenia o interesującym wystroju, a funkcjonalne, modułowe bryły dają dodatkowo nieograniczone możliwości aranżacji wnętrza.

Pobierz tekst artykułu w formacie MS Word - plik DOC/ZIP