Dla prasy

Materiały tekstowe

Artykuły prasowe

Komunikaty prasowe

Materiały graficzne

Kontakt

Pufy – komfortowo i mobilnie

wrzesień 2012

Pufa to rodzaj relaksacyjnego mebla, popularne niskie siedzisko, na którym chętnie siadamy do popołudniowej pogawędki przy kawie lub zabaw z dziećmi. Zazwyczaj występuje w towarzystwie gustownej ławy lub stolika kawowego, tworząc wraz z nimi wspaniałą dekorację wnętrza. Na zdjęciach prezentujemy przykładowe modele mebli przeznaczonych do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym.

Eleganckie pufy z kolekcji ArtModulo o wymiarach 50/38/50 (dł./wys./gł.) pokryte skórą ekologiczną będą idealnym uzupełnieniem praktycznego stolika ze szklanym blatem. Czerń tapicerki siedziska i szklanego blatu efektownie współgra z czereśniowym wybarwieniem stolika tworząc modną aranżację miejsca do wypoczynku.

Zwolennikom ładu oraz właścicielom mieszkań o niewielkich powierzchniach pokoi polecamy pufy z kolekcji Corino o wymiarach 40/40/40 (dł./wys./gł.). Niski kwadratowy stolik z kompletem 4 puf pokrytych włoską tkaniną obiciową doskonale uporządkuje przestrzeń, zwłaszcza, jeśli po wykorzystaniu pufy wrócą na swoje miejsce, czyli pod blat stolika tworząc razem z nim kompaktową, sześcienną bryłę.

Pobierz tekst artykułu w formacie MS Word - plik DOC/ZIP