Dla prasy

Materiały tekstowe

Artykuły prasowe

Komunikaty prasowe

Materiały graficzne

Kontakt

W klasycznej sypialni

Luksusowa i funkcjonalna, pełna dekoracyjnych dodatków, idealnie komponujących się z kolorem mebli - białym ze złotą patyną. W sypialni Opium znajdziemy wszystkie niezbędne bryły, które ustawione w jednym pomieszczeniu tworzą niepowtarzalną harmonię kształtów i barw. Piękny odcień koloru bordo na ścianach, ozdoby w kremie i beżu, delikatne żółte światło dobiegające z ustawionych na nocnych szafkach niewielkich lampek, elegancka biała pościel z artystycznie obszytymi poduszkami, a także urocze aniołki, „czuwające” nad snem domowników sprawiają, że sypialnia zachwyca ciepłą, przytulną atmosferą i zachęca do spędzania w niej każdej wolnej chwili.

W tej niezwykłej kolekcji znajdziemy obszerne dwuosobowe podświetlane łóżko, czterodrzwiową pojemną szafę, komodę z szufladami, nocne szafki, ustawione po obu stronach łóżka oraz wytworną toaletkę, która nadaje niepowtarzalnego uroku wnętrzu sypialni. Toaletka wykonana z litego drewna w połączeniu z naturalną okleiną posadowiona jest na ozdobnych, rzeźbionych nogach. W blacie mebla znajduje się pojemna, wyłożona aksamitną tkaniną szuflada z przegródkami o różnej wielkości, a na niej praktyczna nadstawka z dwiema małymi szufladkami. Przy toaletce nie może zabraknąć niewielkiego prostokątnego stołeczka wyścielonego kremową tkaniną dekoracyjną oraz pięknego owalnego lustra.

Te eleganckie, nawiązujące do klasycznego stylu mebli włoskich, bryły o giętych elementach bocznych, rzeźbieniach, pozłacanych uchwytach szuflad, drzwi komód i szaf, widocznych w dbałości o każdy szczegół, mistrzowskich wykończeniach i wyraźnie zaoblonych kształtach to doskonała propozycja dla wszystkich kochających tradycyjne aranżacje. Sypialnia Opium w kolorze białym ze złotą patyną jest również idealnym połączeniem barw: jasnej kolorystyki mebli z ciemną tonacją bordowych ścian, odcieniami beżu i brązu na podłodze, i znajdujących się tu detalach składających się na wystrój pomieszczenia, takich jak klasyczne rzeźby, zdobione oprawki na zdjęcia najbliższych osób, dekoracyjne zegary nie z tej epoki, ładne wazony czy wreszcie ustawione na toaletce filigranowe flakoniki z perfumami i urocze pudełka na damskie drobiazgi.

W tak urządzonej sypialni będziemy mogli choć na moment odczuć klimat minionych czasów,  upajać się panującą tu atmosferą ciszy i powagi, ale i ogromnego ciepła oraz komfortu, a także podziwiać piękno i funkcjonalność poszczególnych sypialnianych brył.

Pobierz tekst artykułu w formacie MS Word - plik DOC/ZIP