Dla prasy

Materiały tekstowe

Artykuły prasowe

Komunikaty prasowe

Materiały graficzne

Kontakt

Mebin laureatem Expo Awards 41. edycji Międzynarodowych Targów Meblowych!

Mebin laureatem Expo Awards 41. edycji Międzynarodowych Targów Meblowych!

15.09.2014

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma Mebin podczas 41. Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie otrzymała drugą nagrodę w prestiżowym konkursie Expo Awards wkategorii meble skrzyniowe za najnowszą kolekcję Maganda.

Maganda to nowoczesne meble z frontami z litego drewna o dwóch wybarwieniach: orzech antyczny i dąb naturalny przeznaczone do salonu i jadalni. Obie propozycje kolorystyczne skomponowano z elementami mebli o zdecydowanej czarnej barwie. W kolekcji znajdziemy między innymi bogaty wybór witryn i witrynek z oświetleniem, komody, szafki, półki wiszące i panele TV – maxi i mini. Na szczególną uwagę zasługuje lekki i funkcjonalny regał stojący na książki i dekoracyjne salonowe drobiazgi, a także stoły o różnej wielkości, ława i niezwykle praktyczny rozsuwany ławostół. Nie zabrakło również użytecznych gadżetów meblowych takich jak zegar i stacja pogody o idealnie pasującej do innych brył linii wzorniczej.

Podświetlenia półek, które subtelnie wskazują na zawartość witryn, interesujące zestawienia kolorystyczne – połączenie podstawowych barw z pomysłowo wkomponowanymi w meble czarnymi wstawkami, dyskretnie podkreślającymi oryginalny charakter kolekcji, modułowość i funkcjonalność brył to najważniejsze cechy nagrodzonej Magandy.

Międzynarodowe Targi Mebli w Ostródzie należą do najważniejszych tego typu imprez w branży. 41. edycję Targów  odwiedziło ponad 13 tysięcy gości z Polski i zagranicy. W trzech halach Centrum Targowo-Konferencyjnego Expo Arena zaprezentowało się ponad stu wystawców, wśród których znalazły się zarówno debiutujące marki meblowe, jak i czołowi producenci z branży. Po raz pierwszy Targom towarzyszył Warmia Mazury Design Festiwal – na kilku festiwalowych wystawach zostały zaprezentowane projekty polskich, czołowych młodych projektantów, a także znanych w branży meblowej twórców sztuki użytkowej. Od początku swego istnienia Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie uznawane są przez wystawców i zwiedzających za imprezę podczas, której nie tylko ogląda się meble, ale przede wszystkim sprzedaje i kupuje.

W prestiżowym konkursie Expo Awards przyznano nagrody w trzech kategoriach: meble tapicerowane, meble skrzyniowe i najlepsze stoisko. Najnowsza kolekcja Mebin – Maganda spotkała się z ogromnym zainteresowaniem uczestników Targów, a otrzymane wyróżnienie potwierdziło po raz kolejny uznaną pozycję firmy na rynku meblarskim. Nagroda cieszy tym bardziej, iż jest już kolejnym wyróżnieniem przyznanym Mebin na MTM w Ostródzie. Podczas 40. jubileuszowej edycji MTM firma otrzymała II nagrodę za kolekcję Flamenco w kategorii mebel skrzyniowy.

Pobierz tekst artykułu w formacie MS Word - plik DOC/ZIP