Dla prasy

Materiały tekstowe

Artykuły prasowe

Komunikaty prasowe

Materiały graficzne

Kontakt

Nagrody dla Mebinu na dobry początek 2013 roku!

Jadalnia Corino firmy Mebin nagrodzona Diamentem Meblarstwa 2013!

14 grudnia 2012

12 grudnia 2012 w Teatrze Sabat w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie „Diament Meblarstwa 2013”. Firma Mebin już po raz kolejny została uhonorowana statuetką, tym razem za jadalnię Corino w kategorii przestrzeń jadalniana w klasie premium.

Corino to meble z klasycznym rodowodem, o dynamicznych, geometrycznych formach i kontrastowych zestawieniach materiałowych i kolorystycznych, są połączeniem prostoty, funkcjonalności i naturalnego piękna. Corino to także meble modułowe, a więc odpowiednie do aranżacji każdego wnętrza. Niezwykle bogata oferta licząca kilkadziesiąt modeli mebli i zróżnicowanych wymiarami brył zaspokoi potrzeby wymagających klientów pragnących urządzić ze smakiem przestrzeń salonu, jadalni czy sypialni. Wykonano je z litego drewna dębowego i okleiny dębowej. Tym szlachetnym materiałom towarzyszą szkło i tkanina obiciowa nadające cech charakterystycznych kolekcji. Doskonałym podkreśleniem walorów estetycznych mebli jest również światło LED, które w dyskretny sposób oświetla wnętrza szafek, komód, barków i witryn.

W nagrodzonej jadalni Corino znajdziemy wszystkie te elementy, idealnie komponujące się ze sobą. Jadalnię tworzą między innymi stół rozsuwany i stół z wsadem dokładanym, tapicerowane krzesła, witryny otwarte i witryny przeszklone, a także witrynki wiszące, barki obrotowe z oświetleniem górnym i bez, komody i stojaki na wino.

Konkurs „Diament Meblarstwa” odbywa się już po raz siódmy. Jak co roku, jego celem jest wyłonienie najlepszych pod względem wzornictwa, technologii i funkcjonalności mebli, akcesoriów, półfabrykatów i komponentów meblowych wprowadzonych na rynek polski, a także projektów mebli, akcesoriów, półfabrykatów i komponentów meblowych. Nagroda jest potwierdzeniem doskonałego wzornictwa i oryginalności produktów. Wpływa również na wizerunek wyróżnionej firmy, będąc odzwierciedleniem znakomitego postrzegania jej produktu przez klientów i ekspertów. Organizatorami konkursu są: miesięcznik "BIZNES meble.pl" oraz portal meble.pl. W skład Jury wchodzą eksperci z branży meblarskiej, przedstawiciele salonów meblowych, dziennikarze, architekci, projektanci wnętrz, naukowcy oraz przedstawiciele wiodących polskich targów meblowych.

Produkt Roku 2013 dla sypialni Corino!

22 stycznia 2013 w Hotelu Polonia Palace w Warszawie odbędzie się uroczyste wręczenie statuetek i wyróżnień firmom nagrodzonym w konkursie "Meble Plus - Produkt Roku 2013".

Produktem Roku 2013 w kategorii Sypialnia, została sypialnia Corino firmy Mebin. Warto dodać, iż w poprzedniej edycji konkursu firma Mebin uzyskała aż 3 wyróżnienia!

W sypialni Corino na szczególną uwagę zasługuje obszerne i wygodne łóżko, posiadające pojemny schowek na pościel i praktyczny podnośnik materaca. Znajdziemy tu także gustowną ławeczkę pokrytą dekoracyjną tkaniną i dopasowaną do szerokości mebla, zgrabne, symetrycznie rozmieszczone po obu bokach łóżka nocne szafki, a także funkcjonalną toaletkę z dużym ściennym lustrem. Wszystko godne najbardziej wymagających użytkowników. Kolekcja mebli do sypialni dostępna jest w dwóch ciepłych kolorach: dąb naturalny i orzech.

Celem konkursu „Meble Plus – Produkt 2013”, jest wyłonienie najlepszych dostępnych w Polsce mebli, półfabrykatów i akcesoriów meblowych. Jury konkursu przy swoim wyborze ocenia walory wzornicze, użytkowe i estetyczne produktu, wysoką jakość wykonania, dobrą relację ceny do jakości, zgodność z obowiązującymi normami i zasadami konsumenckimi oraz nowatorstwo rozwiązań. Konkurs skierowany jest do producentów i wyłącznych importerów mebli, półfabrykatów i akcesoriów meblowych, a także polskich przedstawicieli zagranicznych producentów. W obecnej 11. już edycji nagrody i wyróżnienia zostały przyznane w 15 kategoriach.

Organizatorem konkursu „Meble Plus – Produkt 2013” jest redakcja miesięcznika „Meble Plus”.

Pobierz tekst artykułu w formacie MS Word - plik DOC/ZIP