Dla prasy

Materiały tekstowe

Artykuły prasowe

Komunikaty prasowe

Materiały graficzne

Kontakt

Niebanalna propozycja na Święto Zakochanych

7 lutego 2012

Każdego roku puby, kawiarnie i lokale nocne kuszą swoimi wyjątkowymi propozycjami na walentynkowe szaleństwa.  Możemy ten wieczór spędzić również w kinach, na koncertach czy prywatkach. W Święto Zakochanych nie powinno zabraknąć prezentów, wyrażających nasze ciepłe uczucia. Dlatego właśnie wielkie galerie handlowe prześcigają się w pomysłach na atrakcyjne upominki dla niej i dla niego. Serca, serduszka, słodycze, maskotki-przytulanki, kubki, kartki z życzeniami: nie zapomnij o mnie albo na zawsze Twój to tylko nieliczne z propozycji takich prezentów.
Alternatywą dla wszystkich tych wystawnych i głośnych imprez jest wieczór we dwoje. Atmosfera intymności, przygaszone światła sypialni, unoszący się w powietrzu słodki zapach płatków róż, który dociera z umieszczonego na stoliku kominka aromatycznego, markowe wino, dwa kieliszki, świeca. Ciche, miłosne wyznania wypowiadane być może po raz pierwszy. Huczne bale czy gwar galerii handlowych pozostały gdzieś daleko. Zakochani są tylko dla siebie, sami stwarzają atmosferę, której nie może zapewnić żadna instytucja. Spotykają się w zaciszu domowej sypialni, w otoczeniu ulubionych sprzętów. Właśnie zakupili wspólny walentynkowy prezent – wygodne, eleganckie łóżko. Pozostanie z nimi na lata, będzie oryginalnym symbolem trwałości ich związku. Swoją sypialnię urządzili w stylu włoskim. Dlatego ich nowe łóżko posiada gięte, zachwycające finezją elementy boczne i lekką, subtelną formę. Wykonano go z litego drewna połączonego z naturalną okleiną. Kolor cherry doskonale harmonizuje z ciepłym odcieniem brązu ścian i innych dodatków dekoracyjnych oraz z bielą i złotem pościeli.
Niezwykły wieczór, oryginalny prezent dla siebie i od siebie oraz niezapomniana kameralna atmosfera przepełniona niczym niezakłóconą intymnością. Po prostu niebanalna propozycja na Walentynki.
 

Pobierz tekst artykułu w formacie MS Word - plik DOC/ZIP