Dla prasy

Materiały tekstowe

Artykuły prasowe

Komunikaty prasowe

Materiały graficzne

Kontakt

Szafa z pomysłem

8 maja 2012r.

Szafa trójdzielna, wnękowa, z przesuwanymi drzwiami lub otwieranymi na zewnątrz, z lustrem lub bez, na wymiar lub wolnostojąca – zawsze dobrana do indywidualnych potrzeb, umiejętnie dopasowana do wnętrza ma przede wszystkim spełniać swoje codzienne funkcje i być ozdobą pomieszczenia.  Prezentowane na zdjęciach wybrane modele z kolekcji ArtModulo i Szmaragd firmy Mebin charakteryzują dwie odmienne linie stylistyczne.

Nowoczesne wzornictwo ArtModulo to gładkie lśniące powierzchnie, brak uchwytów, które zostały zastąpione wygodnym mechanizmem push up i prosta minimalistyczna forma bryły. Ponadto w jednym z modeli zastosowano awangardowe połączenie naturalnej okleiny w ciepłym kolorze czereśni z dekoracyjną włoską tkaniną obiciową i lustrem. Ten rodzaj szaf jest adresowany do zwolenników modnych, współczesnych trendów w meblarstwie.

Szafa z kolekcji Szmaragd to propozycja mebli do stylowych wnętrz. Niezwykle dekoracyjny mebel wykonany został z naturalnej okleiny z elementami litego drewna i występuje w wybarwieniu cherry lub biały ze złotą patyną. Piękne, podwójnie gięte fronty, ozdobne frezowania i fantazyjna linia wzornicza to niejedyne atuty tego reprezentacyjnego mebla. Jego wnętrze ukrywa wiele ciekawych rozwiązań, takich jak podświetlane drążki, półki na buty i specjalne wieszaki, między innymi na krawaty. W ofercie dostępne są modele od 2 do 6-drzwiowych. Szafa Szmaragd polecana jest szczególnie miłośnikom klasycznego piękna.

Pobierz tekst artykułu w formacie MS Word - plik DOC/ZIP