Dla prasy

Materiały tekstowe

Artykuły prasowe

Komunikaty prasowe

Materiały graficzne

Kontakt

Tytuł „Meble Plus Produkt 2015” dla sypialni Verano!

Tytuł „Meble Plus Produkt 2015” dla sypialni Verano!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż kolekcja Verano z naszej oferty otrzymała tytuł „Meble Plus Produkt 2015” w kategorii sypialnia.

Verano to połączenie klasycznego piękna wyrażonego w doskonałych proporcjach i szlachetnych materiałach z nowoczesnym designem i funkcjonalnością. W kolekcji znajdują się meble do salonu i sypialni. Fronty mebli zbudowane są z litego drewna dębowego, a zewnętrzne boki korpusów wykonano w naturalnej okleinie. Warto podkreślić, iż kolekcja posiada szereg udogodnień - do tych szczególnie cenionych należy zastosowany w szufladach i drzwiczkach system push to open zapewniający ich bezszelestne otwieranie i zamykanie. Meble zdobi elegancka skóra ekologiczna o kolorze wanilii lub czerni, doskonale wkomponowana w bryły. Sypialnia Verano występuje w 2 wersjach kolorystycznych: jasnej, będącej połączeniem orzecha antycznego z wanilią oraz ciemnej: orzecha antycznego i czerni, natomiast kolekcja do salonu występuje w wersji ciemnej. W kolekcji do sypialni znalazły się: obszerne dwuosobowe łóżko, nocne szafki, toaletka z lustrem i niewielkim stolikiem, funkcjonalna szafa i komoda. Łóżko wyposażone zostało w stelaż ze sprężystymi listwami. Do zestawu można dobrać również użyteczny schowek na pościel z podnośnikiem materaca.

Organizatorem konkursu „Meble Plus – Produkt 2015” jest redakcja miesięcznika „Meble Plus”.  Celem konkurs jest wskazanie najlepszych dostępnych w Polsce mebli, półfabrykatów i akcesoriów meblowych. Nagradzane są produkty o znaczących walorach wzorniczych, użytkowych i estetycznych, charakteryzujące się wysoką jakością wykonania, dobrą relacją ceny do wartości, zgodnością z obowiązującymi normami i zasadami konsumenckimi oraz nowatorskimi rozwiązaniami. W tym roku jury, składające się z ekspertów z branży meblowej wybrało najlepsze produkty w 14 kategoriach.

Rozdanie statuetek i dyplomów dla zwycięzców konkursu „Meble Plus Produkt 2015” odbyło się 17 marca 2015 roku podczas uroczystej Galiw warszawskim hotelu Sheraton. Nagrodę w imieniu Mebin odebrali właściciele firmy Państwo Dorota i Andrzej Binkowscy. Po zakończeniu części oficjalnej goście obejrzeli występ iluzjonisty - Jana Jakuba Buczyńskiego.

Pobierz tekst artykułu w formacie MS Word - plik DOC/ZIP