Dla prasy

Materiały tekstowe

Artykuły prasowe

Komunikaty prasowe

Materiały graficzne

Kontakt

Witryna do jadalni Verano na 5 miejscu w Rankingu „Rynkowy Hit Miesiąca”!

Witryna do jadalni Verano na 5 miejscu w Rankingu „Rynkowy Hit Miesiąca”!

Witryna Verano rynkowym hitem miesiąca – taką informację opublikował w marcowym numerze prestiżowy magazyn branżowy Meble Plus. 5 miejsce w rankingu to powód do radości i dumy, tym bardziej, że wyróżnienie zostało przyznane meblom z kolekcji Mebin już po raz drugi.

Kolekcja Verano to połączenie klasycznego piękna wyrażonego w doskonałych proporcjach i szlachetnych materiałach z nowoczesnym designem i funkcjonalnością. Fronty mebli zbudowane są z litego drewna dębowego, a zewnętrzne boki korpusów wykonano w naturalnej okleinie. Elegancka witryna z kolekcji Verano jest doskonałą propozycją do jadalni i salonu. Dostępna w kolorze orzech antyczny/czarny, posiada nowoczesny system otwierania push to open, a także oświetlenie LED.

Magazyn „Meble Plus”, co miesiąc prezentuje rubrykę „Rynkowy hit miesiąca”, w której pojawiają się najlepiej sprzedające się meble z różnych segmentów. Pracownicy 50. salonów meblowych wskazują 10 najchętniej kupowanych modeli mebli.  Tematem obecnego rankingu były najlepiej sprzedające się witryny do jadalni. Największym zainteresowaniem cieszyły się przeszklone witryny podświetlone światłem LED, charakteryzujące się wysoką jakością wykonania, zrobione z naturalnych surowców, odpornych na zarysowania i uszkodzenia, funkcjonale, o oryginalnej formie i atrakcyjnej kolorystyce.

Pobierz tekst artykułu w formacie MS Word - plik DOC/ZIP