Dla prasy

Materiały tekstowe

Artykuły prasowe

Komunikaty prasowe

Materiały graficzne

Kontakt

Złoty Strug i Acanthus Aureus dla Mebin!

Złoty Strug i Acanthus Aureus dla Mebin!

27.02.2015

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż podczas tegorocznych Targów Meble Polska 2015 w Poznaniu firma Mebin odebrała aż dwa wyróżnienia – Statuetkę Złoty Strug oraz Statuetkę Acanthus Aureus.

Nagroda Złoty Strug 2014 w kategorii meble skrzyniowe została przyznana firmie za kolekcję Verano.

Verano to połączenie klasycznego piękna wyrażonego w doskonałych proporcjach i szlachetnych materiałach z nowoczesnym designem i funkcjonalnością. W kolekcji znajdują się meble do salonu i sypialni. Fronty mebli zbudowane są z litego drewna dębowego, a zewnętrzne boki korpusów wykonano w naturalnej okleinie. Warto podkreślić, iż kolekcja posiada szereg udogodnień - do tych szczególnie cenionych należy zastosowany w szufladach i drzwiczkach system push to open zapewniający ich bezszelestne otwieranie i zamykanie. Meble zdobi elegancka skóra ekologiczna o kolorze wanilii lub czerni, doskonale wkomponowana w bryły, która dodatkowo wytłumia dźwięki. Sypialnia Verano występuje w 2 wersjach kolorystycznych: jasnej, będącej połączeniem orzecha antycznego z wanilią oraz ciemnej: orzecha antycznego i czerni, natomiast kolekcja do salonu występuje w wersji ciemnej.

Statuetka Złoty Strug jest corocznym wyróżnieniem przyznawanym przez Kapitułę GPKM od 1999 roku krajowym i zagranicznym producentom mebli. Statuetki przyznawane są w dwóch kategoriach: meble skrzyniowe i meble tapicerowane. Wręczenie nagród odbywa się podczas Targów Meble Polska.

Acanthus Aureus jest kolejnym, odebranym przez firmę Mebin wyróżnieniem na Targach Meble Polska 2015. Wyróżnienie zostało przyznane za projekt stoiska targowego. Firma otrzymała tę nagrodę już po raz drugi (poprzedni Acanthus Aureus przypadł firmie w 2014 roku).

Na powierzchni 160m2 producent zaprezentował najnowsze sypialnie i jadalnie - Verano i Magandę, a także kolekcję designerskich stołów, które już wkrótce dołączą do oferty Mebin. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się okazały stół posadowiony na oryginalnej stalowej nodze w kształcie litery Z, stylizowanej na rdzę. Materiał z którego została wykonana środkowa część blatu pokrywa farba do złudzenia przypominająca zardzewiałą stal. Mebel doskonale wpisuje się w industrialne klimaty loftu, może być także ozdobą sali konferencyjnej urządzonej w nowoczesnym stylu.

Wyróżnienie Acanthus Aureus od 2003 otrzymują najlepsze rozwiązania architektoniczne i graficzne, sprzyjające bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreślające wizerunek firmy, która podczas Targów prezentuje swoją ofertę. Nagradzane są stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy.

Oba zaszczytne wyróżnienia potwierdzają z jednej strony najwyższą jakość produkowanych przez firmę mebli – wykonanie, materiały i projekt wzorniczy, z drugiej zaś dbałość o wizerunek firmy, pomysłowość i umiejętności aranżacyjne. Dlatego też cieszą podwójnie!

Pobierz tekst artykułu w formacie MS Word - plik DOC/ZIP