Hotele

Szanowni Państwo,

Meble są naszą pasją od 15 lat. Posiadamy duże doświadczenie w produkcji mebli stylowych.  Realizujemy z ogromnym powodzeniem projekty do placówek użyteczności publicznej - hoteli, restauracji, pubów, szkół.

Meble wykonane są z litego drewna, bądź z płyty oklejanych okleiną naturalną. Przewaga tradycyjnego wzornictwa oraz dbałość o najwyższą jakość wykończenia – zastosowanie ekologicznych lakierów wodnych, włoskich okuć i akcesoriów, naturalnego bądź delikatnie przyciemnianego szkła – gwarantują niepowtarzalny charakter wyrobów, które pozwalają na stylowe, eleganckie, a zarazem funkcjonalne wyposażenie pokoi hotelowych oraz apartamentów, stwarzając w nich wyjątkową atmosferę komfortu i luksusu.

Nasze meble zdobią również wnętrza Ambasad RP w Brukseli, w Islamabadzie w Pakistanie oraz w Addis Adebie w Etiopii. Pracujemy na sprawdzonych, wysokogatunkowych surowcach pochodzących od renomowanych dostawców. Takie działania gwarantują wysoką jakość naszych wyrobów.

Zaufanie, jakim obdarzyli nas inwestorzy oraz ich satysfakcja z realizacji zlecenia to najlepsza rekomendacja i gwarancja również Państwa sukcesu. Mamy nadzieję, że dołączycie Państwo do grona naszych zadowolonych klientów.