Aktualności

18-12-2015

Kolekcja Elegante została laureatką konkursu „Diament Meblarstwa 2016”!

Miło nam jest poinformować, iż kolekcja Elegante została laureatką konkursu „Diament  Meblarstwa 2016”!J  Meble klasy Premium przeznaczone do salonu i jadalni otrzymały nagrodę w kategorii: strefa dzienna.
Uroczyste wręczenie statuetek odbyło się podczas uroczystej Gali w Warszawie, 8 grudnia.
Fot. Tomasz Markowski/miesięcznik “BIZNES meble.pl”
________________________________________________________________________________
Organizatorami Konkursu „Diament Meblarstwa” są: meble.pl S.A. oraz Wydawnictwo meble.pl sp. z o.o. Celem bieżącej edycji Konkursu było wyłonienie najlepszych produktów branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz pod względem wzornictwa, technologii, innowacyjności i funkcjonalności

10-11-2015

Po raz kolejny udało się nam wywalczyć MISTRZOSTWO LIGI! :)

"Zakończyły się rozgrywki Radomszczańskiej Ligi Szóstek Piłkarskich! 

Mistrzostwo ligi po raz kolejny, czwarty z rzędu, wywalczył zespół Mebinu.

W ostatniej serii gier wicemistrzostwo zapewniło sobie Eko Centrum.

Trzecie miejsce zajęły Żubry Vitral.

Najlepszym zawodnikiem oraz strzelcem ligi z dorobkiem 34 trafień został Łukasz Smolarczyk z Mebinu.

Najlepszym bramkarzem został Rafał Zawadzki z Eko Centrum."

źródło: MOSiR Radomsko.

Prestiżowa nagroda "Żagiel Rozwoju" dla kolekcji ELEGANTE
05-10-2015

Prestiżowa nagroda "Żagiel Rozwoju" dla kolekcji ELEGANTE

Tytuł „Meble Plus Produkt 2015” dla sypialni Verano!
Tytuł „Meble Plus Produkt 2015” dla sypialni Verano!
Tytuł „Meble Plus Produkt 2015” dla sypialni Verano!
23-03-2015

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż kolekcja Verano z naszej oferty otrzymała tytuł „Meble Plus Produkt 2015” w kategorii sypialnia.

Verano to połączenie klasycznego piękna wyrażonego w doskonałych proporcjach i szlachetnych materiałach z nowoczesnym designem i funkcjonalnością. W kolekcji znajdują się meble do salonu i sypialni. Fronty mebli zbudowane są z litego drewna dębowego, a zewnętrzne boki korpusów wykonano w naturalnej okleinie. Warto podkreślić, iż kolekcja posiada szereg udogodnień - do tych szczególnie cenionych należy zastosowany w szufladach i drzwiczkach system push to open zapewniający ich bezszelestne otwieranie i zamykanie. Meble zdobi elegancka skóra ekologiczna o kolorze wanilii lub czerni, doskonale wkomponowana w bryły. Sypialnia Verano występuje w 2 wersjach kolorystycznych: jasnej, będącej połączeniem orzecha antycznego z wanilią oraz ciemnej: orzecha antycznego i czerni, natomiast kolekcja do salonu występuje w wersji ciemnej. W kolekcji do sypialni znalazły się: obszerne dwuosobowe łóżko, nocne szafki, toaletka z lustrem i niewielkim stolikiem, funkcjonalna szafa i komoda. Łóżko wyposażone zostało w stelaż ze sprężystymi listwami. Do zestawu można dobrać również użyteczny schowek na pościel z podnośnikiem materaca.

Organizatorem konkursu „Meble Plus – Produkt 2015” jest redakcja miesięcznika „Meble Plus”.  Celem konkurs jest wskazanie najlepszych dostępnych w Polsce mebli, półfabrykatów i akcesoriów meblowych. Nagradzane są produkty o znaczących walorach wzorniczych, użytkowych i estetycznych, charakteryzujące się wysoką jakością wykonania, dobrą relacją ceny do wartości, zgodnością z obowiązującymi normami i zasadami konsumenckimi oraz nowatorskimi rozwiązaniami. W tym roku jury, składające się z ekspertów z branży meblowej wybrało najlepsze produkty w 14 kategoriach.

Rozdanie statuetek i dyplomów dla zwycięzców konkursu „Meble Plus Produkt 2015” odbyło się 17 marca 2015 roku podczas uroczystej Gali w warszawskim hotelu Sheraton. Nagrodę w imieniu Mebin odebrali właściciele firmy Państwo Dorota i Andrzej Binkowscy. Po zakończeniu części oficjalnej goście obejrzeli występ iluzjonisty - Jana Jakuba Buczyńskiego.

Witryna do jadalni Verano na 5 miejscu w Rankingu „Rynkowy Hit Miesiąca”!
Witryna do jadalni Verano na 5 miejscu w Rankingu „Rynkowy Hit Miesiąca”!
Witryna do jadalni Verano na 5 miejscu w Rankingu „Rynkowy Hit Miesiąca”!
20-03-2015

Witryna do jadalni Verano na 5 miejscu w Rankingu „Rynkowy Hit Miesiąca”!

Witryna Verano rynkowym hitem miesiąca – taką informację opublikował w marcowym numerze prestiżowy magazyn branżowy Meble Plus. 5 miejsce w rankingu to powód do radości i dumy, tym bardziej, że wyróżnienie zostało przyznane meblom z kolekcji Mebin już po raz drugi.

Kolekcja Verano to połączenie klasycznego piękna wyrażonego w doskonałych proporcjach i szlachetnych materiałach z nowoczesnym designem i funkcjonalnością. Fronty mebli zbudowane są z litego drewna dębowego, a zewnętrzne boki korpusów wykonano w naturalnej okleinie. Elegancka witryna z kolekcji Verano jest doskonałą propozycją do jadalni i salonu. Dostępna w kolorze orzech antyczny/czarny, posiada nowoczesny system otwierania push to open, a także oświetlenie LED.

Magazyn „Meble Plus”, co miesiąc prezentuje rubrykę „Rynkowy hit miesiąca”, w której pojawiają się najlepiej sprzedające się meble z różnych segmentów. Pracownicy 50. salonów meblowych wskazują 10 najchętniej kupowanych modeli mebli.  Tematem obecnego rankingu były najlepiej sprzedające się witryny do jadalni. Największym zainteresowaniem cieszyły się przeszklone witryny podświetlone światłem LED, charakteryzujące się wysoką jakością wykonania, zrobione z naturalnych surowców, odpornych na zarysowania i uszkodzenia, funkcjonale, o oryginalnej formie i atrakcyjnej kolorystyce.

Meble Polska 2015
Meble Polska 2015
Meble Polska 2015
Meble Polska 2015
Meble Polska 2015
Meble Polska 2015
Meble Polska 2015
Meble Polska 2015
23-02-2015

Szanowni Państwo,

Pod hasłem zapraszamy do stołu przebiegały debiuty targowe firmy Mebin na Meble Polska 2015, podczas których to zaprezentowaliśmy bogatą kolekcję nowoczesnych stołów. Funkcjonalne i dekoracyjne, z możliwością regulacji długości blatu, o zróżnicowanej linii wzorniczej i kolorystyce już wkrótce dołączą do oferty handlowej firmy. Mogliście Państwo obejrzeć również kolekcje mebli: nagrodzoną Złotym Strugiem - Verano oraz najnowszą – Magandę. Charakteryzuje ją wyrazisty styl inspirowany art deco w nowoczesnej odsłonie. Na targach swoją premierę miała sypialnia, która zachwycała formą i kolorystyką brył. Meble pełne gracji, w ciepłym wybarwieniu orzecha antycznego w połączeniu z czernią przykuwały szczególną uwagę. Maganda podobnie jak Verano występuje w 2 wersjach kolorystycznych: dąb naturalny – czerń i orzech antyczny – czerń.

O tym, że debiuty należały do udanych świadczy liczba gości odwiedzających stoisko Mebin, dodajmy, stoisko wyróżnione nagrodą Acanthus Aureus za projekt sprzyjający realizacji strategii marketingowej firmy. Zaprezentowane na targach wzory, rozwiązania technologiczne i materiałowe są naszą odpowiedzią na coraz wyższe wymagania rynku i poszukiwania własnej drogi rozwoju. 

MAGANDA
MAGANDA
MAGANDA
MAGANDA
MAGANDA
MAGANDA
05-02-2015

 

Szanowni Państwo,

z ogromną przyjemnością prezentujemy efekty sesji zdjęciowej kolekcji mebli Maganda.
Piękno naturalnych materiałów – drewna i okleiny dębowej, nowoczesna technologia, doskonałe wzornictwo
i perfekcyjne wykonanie to cechy wyróżniające Magandę, wysmakowaną kolekcję mebli przeznaczoną do salonu i jadalni.
Maganda – to kolekcja, co warte podkreślenia – już nagrodzona! W 2014 roku, podczas 41. Międzynarodowych
Targów Meblowych w Ostródzie otrzymała drugą nagrodę w prestiżowym konkursie Expo Awards w kategorii meble skrzyniowe.

Mebin mistrzem Radomszczańskiej Ligi Szóstek Piłkarskich w sezonie 2014
30-10-2014

Mebin mistrzem Radomszczańskiej Ligi Szóstek Piłkarskich w sezonie 2014

Miło nam poinformować, iż firma Mebin ma na swoim koncie nie tylko sukcesy branżowe – również drużyna piłkarska sponsorowana przez nas zdobywa wiele nagród. Od października 2014 roku może się poszczycić kolejnym (trzecim z rzędu) mistrzostwem w Radomszczańskiej Lidze Szóstek Piłkarskich!

Trzon zwycięskiej drużyny Mebin, która zajęła I miejsce w rozgrywkach stanowią pracownicy firmy. Tegoroczny triumf został odniesiony po pasjonującym, pełnym wzlotów i upadków meczu z drużyną Eko Centrum. Po meczu zarówno wsród jego uczestników jak i kibiców panowała opinia iż takiego scenariusza nie powstydziłby się sam Alfred Hitchcock, losy tytułu Mistrzowskiego rozstrzygnęły się w ostatnim meczu ostatniej kolejki spotkań, w dodatku na 2 sekundy przed jego zakończeniem. Emocje sięgały zenitu, ale udało się – po niezwykle szybkiej kontrze, zwycięskiego gola dla Mebinu zdobył Łukasz Koch.

Dumą napawa nie tylko tytuł Mistrza, ale również fakt, iż królem strzelców został, należący do drużyny Mebinu Łukasz Smolarczyk, który zdobył aż 40 bramek. W sumie w 16 rozegranych meczach strzeliliśmy rywalom 116 bramek. Wicemistrzem Ligi Szóstek Piłkarskich w sezonie 2014 został Termo-Trans, a na trzecim miejscu rozgrywki zakończył zespół Eko Centrum.

Ostróda 2014
Ostróda 2014
Ostróda 2014
Ostróda 2014
08-09-2014

Podczas Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie po raz kolejny przyznano prestiżowe nagrody Expo Awards.

Firma Mebin otrzymała nagrodę w kategorii meble skrzyniowe za najnowszą kolekcję  MAGANDA.
Statuetki i dyplomy zostały wręczone podczas Wieczoru Wystawcy, który odbył się 3 września.

5. miejsce dla firmy Mebin w rankingu producentów mebli skrzyniowych 2014!
13-06-2014

5. miejsce dla firmy Mebin w rankingu producentów mebli skrzyniowych 2014!

W tegorocznej edycji Rankingu Producentów Mebli firma Mebin zajęła bardzo wysokie, 5 miejsce w Rankingu Producentów Mebli Skrzyniowych, poprawiając swój ubiegłoroczny wynik o 2 miejsca w górę!

Ranking Producentów Mebli, oceniający polską branże meblarską, organizowany jest przez miesięcznik "Meble Plus". Oceny branży, poprzez wypełnianie specjalnie przygotowanych ankiet, dokonują jej najbliżsi partnerzy – salony meblowe z całej Polski. Ankietowane salony oceniają oddzielnie producentów mebli skrzyniowych i tapicerowanych biorąc pod uwagę: wysokość obrotów osiąganych przez dany salon w relacjach z producentem, jakość kontaktów handlowych, udział producenta przy tworzeniu i uaktualnianiu ekspozycji w danym salonie, jakość materiałów promocyjnych dostarczanych przez producenta, jakość serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego a także jakość rozpatrywania reklamacji.

To zaszczytne wyróżnienie cieszy tym bardziej, iż zostało przyznane przez partnerów handlowych z terenów całej Polski, co niewątpliwie świadczy o doskonałej współpracy producenta z salonami i jest dobrą prognozą na przyszłość.

Łóżko Rossano - rynkowym hitem miesiąca magazynu Meble Plus!
Łóżko Rossano - rynkowym hitem miesiąca magazynu Meble Plus!
Łóżko Rossano - rynkowym hitem miesiąca magazynu Meble Plus!
13-06-2014

Łóżko Rossano - rynkowym hitem miesiąca magazynu Meble Plus!

Magazyn Meble Plus opierając się o opinie sprzedawców 50 polskich salonów meblowych wytypował 10 najlepiej sprzedających się łóżek nietapicerowanych. Wśród wyróżnionych znalazło się łóżko należące do kolekcji Rossano.

Eleganckie dwuosobowe łóżko Rossano występuje w dwóch wersjach: z zagłówkiem prostym i giętym. Wykonane zostało z drewna dębowego oraz naturalnej dębowej okleiny w wybarwieniu: bianco i notte. W standardowym wyposażeniu znajduje się stelaż ze sprężystymi listwami, natomiast w modelu z giętym zagłówkiem dodatkowo oświetlenie LED. Istnieje również możliwość zakupu łóżka ze schowkiem na pościel i podnośnikiem materaca.

Zgodnie z opiniami sprzedawców jednym z najważniejszych kryteriów, którymi kieruje się klient przy zakupie mebli do sypialni jest rodzaj materiału z jakiego wykonano łóżko. Cenione są bardzo łóżka drewniane lub z drewnianymi elementami oraz modele wykonane z płyt drewnopochodnych. Łóżka powinny być wyposażone w dodatkowe udogodnienia takie jak np. podnoszony stelaż i pojemnik, a także występować w różnorodnych wersjach kolorystycznych.

Uznanie z jakim spotkało się łóżko Rossano ogromnie cieszy i potwierdza obrany przez firmę kierunek w produkcji mebli do sypialni.

Wiosenne kolekcje MEBIN
Wiosenne kolekcje MEBIN
Wiosenne kolekcje MEBIN
Wiosenne kolekcje MEBIN
Wiosenne kolekcje MEBIN
Wiosenne kolekcje MEBIN
Wiosenne kolekcje MEBIN
21-03-2014

Podczas Targów Meble Polska 2014 miała miejsce premiera najnowszych kolekcji mebli do salonu, jadalni i sypialni – Primavera i Verano. Znakiem rozpoznawczym obydwu kolekcji są szlachetne materiały: dąb naturalny (Verano) i strukturyzowany (Primavera), okleina naturalna, włoska tkanina obiciowa, szkło oraz ich ciekawe połączenia, które dają interesujące efekty kontrastów i dopełnień. Zadbaliśmy również o wygodne rozwiązania technologiczne takie jak: podświetlenie półek, czy system otwierania push to open oraz zapewniliśmy dostępność wielu wariantów każdego rodzaju mebli: łóżek, szaf, szafek, komód, witryn, barków, zestawów RTV, stołów, stolików i krzeseł.

Acanthus Aureus dla firmy MEBIN
Acanthus Aureus dla firmy MEBIN
Acanthus Aureus dla firmy MEBIN
Acanthus Aureus dla firmy MEBIN
27-02-2014

Z Targów Meble Polska 2014 wróciliśmy ze Statuetką Złotego Akanta. Tonące w storczykach stoisko zostało docenione za najlepszy projekt odzwierciedlający strategię marketingową firmy podczas Targów. Na doskonale zagospodarowanej powierzchni 160 m2 zwiedzający mogli obejrzeć nowości 2013 roku – meble z kolekcji Bonita, OKi i Elisse oraz wiosenne zapowiedzi 2014 roku – Verano i Primaverę. Producent zaprezentował nowe wzory mebli do salonu, jadalni i sypialni, a także rozwiązania techniczne, takie jak funkcjonalny rozsuwany ławostół. Dominowały szlachetne materiały: dąb naturalny i strukturyzowany; jednolite jasne i ciemne wybarwienia oraz dwubarwne wersje kolorystyczne: bianco i notte; połączenia drewnianych i okleinowanych elementów z tkaniną, skórą ekologiczną i szkłem. Licznie odwiedzający stoisko mogli śledzić współczesne trendy w meblarstwie skrzyniowym, podziwiać nowoczesne wzornictwo i jakość wykonania, ale również doświadczyć tradycyjnej, polskiej gościnności - na dowód dołączyliśmy fotkę naszej firmowej kawy :)

Meble 2014
Meble 2014
Meble 2014
Meble 2014
Meble 2014
Meble 2014
Meble 2014
Meble 2014
Meble 2014
Meble 2014
Meble 2014
Meble 2014
Meble 2014
Meble 2014
Meble 2014
Meble 2014
Meble 2014
Meble 2014
Meble 2014
24-02-2014

Szanowni Państwo,

Pragniemy bardzo gorąco podziękować za czas jaki poświęciliście Państwo na odwiedzenie naszego stoiska  na Międzynarodowych Targach Poznańskie MEBLE 2014. Tegoroczne targi zakończyły się kolejnym ogromnym sukcesem. Nasze stoisko było licznie odwiedzane przez Klientów. Najnowsze kolekcje mebli do salonu, jadalni i sypialni – Primavera i Verano cieszyły się dużym zainteresowaniem. Bogaty asortyment i atrakcyjny design naszych najnowszych kolekcji są dobrą prognozą nadchodzącej wiosny. Wiosny, która z nami ożywi i odmieni niejedno domowe wnętrze.

Właściciele i pracownicy firmy MEBIN