Tytuł „Meble Plus Produkt 2015” dla sypialni Verano!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż kolekcja Verano z naszej oferty otrzymała tytuł „Meble Plus Produkt 2015” w kategorii sypialnia.

Verano to połączenie klasycznego piękna wyrażonego w doskonałych proporcjach i szlachetnych materiałach z nowoczesnym designem i funkcjonalnością. W kolekcji znajdują się meble do salonu i sypialni. Fronty mebli zbudowane są z litego drewna dębowego, a zewnętrzne boki korpusów wykonano w naturalnej okleinie. Warto podkreślić, iż kolekcja posiada szereg udogodnień - do tych szczególnie cenionych należy zastosowany w szufladach i drzwiczkach system push to open zapewniający ich bezszelestne otwieranie i zamykanie. Meble zdobi elegancka skóra ekologiczna o kolorze wanilii lub czerni, doskonale wkomponowana w bryły. Sypialnia Verano występuje w 2 wersjach kolorystycznych: jasnej, będącej połączeniem orzecha antycznego z wanilią oraz ciemnej: orzecha antycznego i czerni, natomiast kolekcja do salonu występuje w wersji ciemnej. W kolekcji do sypialni znalazły się: obszerne dwuosobowe łóżko, nocne szafki, toaletka z lustrem i niewielkim stolikiem, funkcjonalna szafa i komoda. Łóżko wyposażone zostało w stelaż ze sprężystymi listwami. Do zestawu można dobrać również użyteczny schowek na pościel z podnośnikiem materaca.

Organizatorem konkursu „Meble Plus – Produkt 2015” jest redakcja miesięcznika „Meble Plus”.  Celem konkurs jest wskazanie najlepszych dostępnych w Polsce mebli, półfabrykatów i akcesoriów meblowych. Nagradzane są produkty o znaczących walorach wzorniczych, użytkowych i estetycznych, charakteryzujące się wysoką jakością wykonania, dobrą relacją ceny do wartości, zgodnością z obowiązującymi normami i zasadami konsumenckimi oraz nowatorskimi rozwiązaniami. W tym roku jury, składające się z ekspertów z branży meblowej wybrało najlepsze produkty w 14 kategoriach.

Rozdanie statuetek i dyplomów dla zwycięzców konkursu „Meble Plus Produkt 2015” odbyło się 17 marca 2015 roku podczas uroczystej Gali w warszawskim hotelu Sheraton. Nagrodę w imieniu Mebin odebrali właściciele firmy Państwo Dorota i Andrzej Binkowscy. Po zakończeniu części oficjalnej goście obejrzeli występ iluzjonisty - Jana Jakuba Buczyńskiego.